Nazywam się Waldemar Rak waldemaRak

Fotografia to moja pasja, praca i życie!

Pasjonat fotografii – to zdecydowanie JA

 
 Jaka powinna być fotografia, którą przechowamy nie tylko w albumie ale i w pamięci na lata?

PROSTA

Przyciągająca uwagę, pełna emocji, czysta w treści, przepełniona chwilą, elegancka, nawet jeśli ociera się o coś prostego. Jeśli potrzebujecie takiego fotografa, który wykona ją dla Was, trafiliście pod dobry adres.
Inspiruje mnie fotografia reportażowa oraz ślubna. Dają mi one możliwość zamknięcia w jednym kadrze niepowtarzalnego, magicznego wspomnienia.

MOJE   FOTOGRAFIE

Zdjęcia mojego autorstwa, to takie, na których na zawsze została zatrzymana emocja chwili. Momenty mijają szybko, są ulotne, fotografie możecie zachować. Są one jak opowieść o Waszym życiu. Te dobre mówią same za siebie – nie trzeba słów. Fotograf ślubny jest osobą, która będzie Wam towarzyszyła w wyjątkowym życiowym wydarzeniu, dlatego wybór właściwej osoby nie jest łatwy. Liczą się nie tylko profesjonalizm czy sprzęt którym dysponuje fotograf, ale przede wszystkim jego osobowość, wrażliwe oko, oraz umiejętność wtopienia się w otoczenie.

ZA KAŻDYM RAZEM DĄŻĘ DO TEGO, ABY POKAZAĆ CZŁOWIEKA W JEGO NATURALNYM ŚRODOWISKU, BEZ POCZUCIA SKRĘPOWANIA PRZED OBIEKTYWEM

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Mieszkam w Poznaniu, ale chętnie wykonam dla Was zdjęcia ślubne na terenie całej Polski. Wybiorę się do Was gdziekolwiek mieszkacie lub zapragniecie się udać – w tym najważniejszym dniu jestem dla WAS.
 

Poszukujesz Fotografa?

Pracuj ze mną!