Nazywam się Waldemar Rak waldemaRak

Fotografia to moja pasja, praca i życie!

Pasjonat fotografii – to zdecydowanie JA

 
Inspiruje mnie fotografia reportażowa oraz ślubna. Dają mi one możliwość zamknięcia w jednym kadrze niepowtarzalnego, magicznego wspomnienia.
Ślub oraz wesele, reportaż z dużych eventów, koncerty, Rocznice ślubów, sesje plenerowe, fotografia biznesowa oraz produktowa – to są moje ulubione dziedziny fotografii. 

ZA KAŻDYM RAZEM DĄŻĘ DO TEGO, ABY POKAZAĆ CZŁOWIEKA W JEGO NATURALNYM ŚRODOWISKU, BEZ POCZUCIA SKRĘPOWANIA PRZED OBIEKTYWEM

Od pewnego czasu realizuję również zlecenia VIDEO – śluby oraz wesela, reportaże z eventów i koncertów.
NA CODZIEŃ MIESZKAM I PRACUJĘ W POZNANIU, ALE NIE JEST TO DLA MNIE PROBLEM ABY DOJECHAĆ DO WAS  na teren województw takich jak wielkopolska, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, kujawy i pomorze a także W KAŻDY ZAKĄTEK całej POLSKI. 
Jeśli waszym marzeniem będzie zagraniczna sesja zdjęciowa to nie pozostaje mi nic innego jak je tylko spełnić
fotografią jestem związany od ponad 15 lat odkąd to pierwszy raz wziąłem udział w konkursie fotograficznym na pożyczonym wtedy sprzęcie od zaprzyjaźnionego fotografa.
zacząłem od FOTOGRAFIi „tradycyjnej” i była to dla mnie wielka przygoda, natomiast od dłuższego czasu gdy cyfryzacja weszła w nasze życie zagościła również i u mnie.
pracuję na sprzęcie CANON, z jasnymi obiektywami klaSY L oraz ART

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

w tym najważniejszym dniu jestem dla WAS.
 

Poszukujesz Fotografa?

Pracuj ze mną!

Stosujemy na tej stronie pliki COOKIES aby działała szybciej i lepiej.
TAK, akceptuję ciasteczka